top of page

Náš začátek

Po odchodu z Farmy Naděje, kde jsem s seznámila s Tomášem, jsme se na konci Srpna roku 2020 ocitli na Louce. Já se odmítla vrátite do Brna ke starému životu, po zkušenostech a zážitcích na Farmě Naděje, a Tom věděl že na jeho Louce musí konečně začít tvořit.

 

Tak se zrodila myšlenka, z myšlenky nápad, a z nápadu život. Na začátku září 2020 se zrodil Život na Louce. Náš nový život.

 

S Tomášem jsme ale neměli peníze, neměli jsme ani kde bydlet, prakticky jsme měli jen odhodlání a Louku. To nás ale neodradilo, chtěli jsme to, a já ani na sekundu nepochybovala že by to vyšlo, a právě díky tomuto se opravdu náš sen mohl začít realizovat.

 

Jelikož náš odchod z Farmy mnoho lidí zajímal, rozhodla jsem se natočit video o tom proč jsme odešli a co se chystá, o našich nápadech a cílech. Video bylo ryzí a upřímné. Tato videa jsem umístila na instagram Život na Louce ( dnes je najdete v Highlights pod názvem Rosteme ) a podle ohlasů se líbila a mnoho lidí oslovila. Tím vše začalo.

 

Lidi se začali ozývat, začali nám posílat peníze. Lidi cizím lidem, které třeba ani nikdy neviděli, jen na sociálních sítích, posílali svoje peníze...Je tohle snad sen? Jiná realita? Ne, tohle se stalo - během 3 dnů mi na účet přišlo přes 40 000 Kč. Věděla jsem že to je ono, jsme na správné cestě, jsme v tom všichni společně, lidi chtějí aby tohle místo vzniklo.

 

Tímto chci opět poděkovat všem co naši cestu podpořili hned na začátku, i když jsme byli jen dva lidi na jedný louce. Díky Vám - vašim financím a podpoře tohle mohlo vzniknout. A věřte že to byl jen začátek něčeho obřího :-) Děkujeme moc.

 

V Listopadu roku 2020 jsme se stali oficiálním zapsaným spolkem, Život na Louce, z.s - v tu dobu jsme měli už přes 20 zachráněných zvířat, a hlavy větších a větších snů.

Více o naší cestě jak se ze dvou lidí na louce stal velký projekt se rozepíšu v jednom z naších blogů.

If
 

041E7ED3-3B69-4676-88DB-3B407ADFC152.jpeg
DAC6B55E-5F02-4D93-83BE-464F544123A7_edited.jpg

 Tomáš

Život na Louce

Kontaktní údaje

IMG-0055_edited_edited_edited.png

Předseda spolku: Iveta Ondriášová

tel. 732720132

lesana@nechmerust.cz

Provozní Louky: Kateřina Valešová

tel. 720307817

zivotnalouce@gmail.com

bottom of page